NASIL KULLANILIR ?

Mobilde alt tarafta bulunan araçlar ile (örn. Takipçi Gönder) çeşitli etkileşimler sağlayabilirsiniz. Tüm araçlar sorunsuz çalışmaktadır.
Bilgisayar için araçlar sağ tarafta bulunuyor.
Daha çok kazanmak için Google play uygulamamızı öneriyoruz!

Instagram Takipçi Gönderme

Takipçi gönderme aracımız ile, istedeğiniz kullanıcıya, kredi limitleriniz doğrultusunda takipçi gönderebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf Beğendirme

Size özel olan fotoğraf/video beğenisi ile hesabınızdaki medyaları hızlı ve güvenli bir şekilde beğeni gönderebilirsiniz. Tamamen ücretsiz

Instagram Yorum Göndertme

Medyalarınızda yeterli beğeni sayısı var fakat hiç yorum yok mu? Yorum gönderme aracı tam sizin için biçilmiş kaftan oluyor. Tamamen ücretsiz

Instagram Video Görüntüleme

Instagram Video görüntüleme gönder. Attığın Video izlenme gönder ve Ekran görüntüsünü paylaş ki herkes ne kadar popüler olduğunu görsün.Ücretsizdir..

Instagram Keşfete Çıkartma

Medyalarınızı instagram keşifete çıkarmak artık çok kolay resim kaydetme gönderterek bu artık mümkün. Tamamen ücretsiz

Instagram Hikaye Görüntüleme

Instagram hikayelerine görüntüleme gönder. Attığın Hikayeye (story) izlenme gönder ve Ekran görüntüsünü paylaş ki herkes ne kadar popüler olduğunu görsün.Ücretsizdir..

 İnstagran Yorum Beğeni 

Yorum beğeni gönderme aracı ile, dilediğiniz yoruma, kendi belirlediğiniz adette beğeni gönderebilirsiniz. Bu beğeniler sayesinde gönderinin yorumlarını inceleyen kişiler en üstte sizin yorumunuz görecektir. Yorumun en üste çıkması yarım saat sürmektedir.

Yoruma beğeni göndereceğiniz gönderiyi paylaşan kişinin profili gizli olmamalıdır! Gizli profillerin gönderilerine ulaşılamadığından, yoruma beğeni de gönderilememektedir.

Instagram Unfollow Aracı

Geri Takip Yapmayan Kullanıcılar aracı ile, sizin takip ettiğiniz, ancak sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit edebilirsiniz. Duruma göre siz de takibi bırakabilirsiniz.